Notice: Undefined index: HTTPS_HOST in /home/lqwoztas/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 197 öztaşlar

Kullanım KoşullarıÖdeme: Tüketici satın almak istediği ürünü web sitemizden kredi kartı ile tek çekim veya 12 ay taksit imkanı ile alabildiği gibi kapıda ödeme seçeneği ile kredi kartıyla tek çekim yada nakit olarak alabilir. "oztaslar.com.tr" ödeme sistemlerinin güvenlİği konusunda sektörün bir numarası iyzico ile çalışır. Sistem güvenliği en üst düzeyde olup, tüketicinin kart bilgileri gibi birinci derecede önemli bilgiler bizim tarafımızdan kesinlikle görülmez.


Ürün Teslimatı: Küçük ve hazır ürünler Her gün saat 15.00 kadar gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Ürün teslimatı uzaklığa göre 3 ve 8 gündür. Özel makinelerde bu süre 2 katına çıkabilir.


Kargo Bedeli:  Ürünler anlaşmalı kargo ile gönderilir.

  • Ücretsiz kargo;  5.000 TL ve üzeri tutarındaki alışlarda aktif olur.
  • Parça başı   kargo , Kargo ücretini ürünü satın  alan kargoyu teslim aldığında öder
  • Mağazadan teslim al,  seçeneğinde ürün mağazamızdan teslim alınır.


Fiyatlarımız: Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir ve ürünlerimiz Türk Lirası para birimi ile fiyatlandırılmaktadır.


İade Koşulları: Satın almış olduğunuz bir ürünümüzü, ürün teslim tarihinden itibaren 7 (Yedi) gün içinde iade etme hakkına sahip olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Böyle bir iade işleminde ürüne zarar verilmemiş olması, ürünün bozulmamış ve tahrip edilmemiş olması ve faturası ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir. Ürünün tahrip edilmiş olması halinde veya faturasının ürünle birlikte gönderilmemiş olması halinde ürün iadesi kabul edilmeyecek ve para iadesi yapılmayacaktır.Tasarım veya baskı kaynaklı hatalarla üretilen kusurlu ürünlerin iadesinde kargo ücreti oztaşlar.com.tr 'ye, diğer tüm durumlarda kargo ücreti müşteriye aittir.


Bilgilendirme: "oztaslar.com.tr" Tüm ürünlerini üretici firma garantisi ile birinci elden satmaktadır.


"www.oztaslar.com.tr"  Öztaşlar Konfeksiyon Makinaları San. Tic. Ltd. Şti  / Adana merkezli  resmi e-ticaret sitesidirbonus cart
word cart
maximum cart
cart finans
paraf cart
axess cart
advantage